O Lucre

Sebavedomie a sexepíl, hravosť a drzosť, elegancia a nadčasovosť. Túto kombináciu reprezentuje značka Lucre a jej kolekcia kožených doplnkov a oblečenia. 

Koncept Lucre spája oblečenie a kožené popruhy v erotickom podtóne. Modely sú však navrhnuté so vkusom a eleganciou, preto je možné ich nosiť alebo skombinovať aj k denným alebo večerným outfitom.

 

Firma bola založená v roku 2019, značka Lucre však vznikla rok na to a na trh sme ju uviedli koncom roka 2021. Toto časové obdobie sme sa sústredili na návrh kolekcie oblečenia a kožených doplnkov, čo v praxi znamenalo nájsť krajčírsku dielňu, majstra od výroby kožených produktov, navrhnúť modely, vybrať látky a kožu, ušiť a odskúšať prototypy a po odsúhlasení, kedy všetko sedelo ako má, dať kolekciu do výroby.

 

Značka stojí na niekoľkých pilieroch, ktorými sú lokálna výroba, kvalita materiálov, nadčasový, elegantný dizajn a spojenie návrhov v koncept, ktorý ešte na Slovensku nie je.

Na kvalite použitých materiálov si dávame záležať, a preto na kožené výrobky bola použitá hovädzia koža a na modely oblečenia látky z Dubaja a Nemecka. 

Všetky kožené doplnky sú vyrobené ručne z prírodnej kože a každý kúsok oblečenia v kolekcii ušitý v krajčírskej dielni na Slovensku. Spolupracujeme s lokálnymi majstrami v krajčírskom a kožiarskom priemysle s dlhoročnými skúsenosťami. 

 

Aj keď v dnešnej dobe, zahltenej modernými technológiami, je tradičné remeslo - krajčírstvo a výroba kožených výrobkov - na Slovensku už skôr na zostupe, sme však radi, že ešte úplne nezaniklo, a že ho môžeme prostredníctvom kolekcií Lucre a Vás podporiť, za čo Vám srdečne ďakujeme.

Späť do obchodu